Tanie apartamenty od 1 funta

Dzięki promocjom linii lotniczych Monarch możemy bardzo tanio zarezerwować apartament lub pokój w hotelu w ciekawych zakątkach świata. Ceny za apartament za noc wynoszą już od 1 funta. Warto zaznaczyć, że apartamenty są najczęściej na 2 osoby, więc cena za noc za osobę spada do 2,37 zł. Szczegóły tanich apartamentów poniżej.

monarch

Zacznę od przedstawienia cen za apartamenty. Warto zaznaczyć, iż takie promocyjne ceny są możliwe, gdyż termin ich realizacji zaczyna się od września. Ale znajdziemy także terminy na przyszły rok. Z góry jest także nałożona liczba noclegów, które możemy zrealizować w tak dobrej cenie.

Apartamenty:

  • monarchdo wyboru mamy jeszcze kilkanaście krajów, jednak apartamenty w Grecji są najtańsze

W pierwotnej tabelce widać cenę 1 funta za osobę za noc, jednak przy końcowym rachunku cena spada do 1 funta za apartament.

 

Hotele:

  • oczywiście również Grecja przoduje w cenach hoteli, jednak pragniemy zwrócić waszą uwagę na tanie noclegi w Indiach ze śniadaniem, już od 6 funtów za osobę za noc.  Szczegóły oferty

indie

 

Jak widać, ceny są bardzo atrakcyjne, a i wybór terminów i państw ogromny. Niestety najczęstsza długość pobytu to 3 dni. Można jednak zgrabnie zgrać nawet 9-dniowy pobyt w 3 różnych hotelach w jednym państwie.

Komentarz dla “Tanie apartamenty od 1 funta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.